23.08.15

Ми не одні

GEG - Google Educator Group

Про величезну сім'ю педагогічних спільнот GEG вже були повідомлення.  
Карта спільнот усього світу - ось тут Карта GEG
Google вважає, що найкращим джерелом натхнення для педагогів є інші педагоги. Саме з цієї причини Google підтримує створення спільнот GEGs, які працюють незалежно від Google, і компанія не втручається в їх діяльність.  Всі події нашої GEG Ukraine -  спільноти Навчаємося з Google відображаються в розділі Події.  В ньому, зазвичай, оголошуються наступні події та є перелік колишніх. Відшукати події української спільноти GEG ви також можете за хештегом #gegukraine в Google+ .

Зверніть увагу, що в Україні лише одна спільнота освітян, а в Румунії їх близько 10.
Відмінним логотипом усіх освітянських спільнот - є знак розгорнутою книги.  


Чи хочете ви стати лідером GEG? 
Знак GEG


Якщо ви готові прийняти умови співпраці педагогів та сягнути ще вище, то можете стати одним з лідерів GEG. Підготовте власну платформу для GEG, організуйте учасників спільноти. Можливо, Ви - вчитель-інноватор, педагог- провидець, який в захваті від переваг відкритих технологій у навчальному процесі; можливо Ви вже експериментуюте з новими технологіями та маєте інноваційні методи використанням технологій у класі; можливо Ви вже надихаєте інших педагогів співпрацювати й обмінюватись ідеями. Якщо це Ви, то можете стати хорошим лідером GEG. Якщо Ви зацікавлені в цьому, станьте на рівні з існуючим лідером GEG Ukraine, підтримуйте ініціативи спільноти, і нехай всі відчувають вашу підтримку та допомогу. Якщо Ви хочете започаткувати нову GEG, зверніться до партнерів GEG і вони можуть висунути вашу кандидатуру для створення нової спільноти.

Центральна сторінка Google для навчання за посиланням - https://www.google.com/edu/

Окрім освітянських спільнот є й інші. В Україні задовго до нашої освітянської співпрацювали картографи, розробники.

Найбільше захоплююсь спільнотою картографів -

Google Map Maker Ukraine


Сервіс Google MapMaker - це інструмент для поліпшення, вдосконалення карт. Ним щодня користуються мільйони людей зі всього світу для нанесення на карту перейменованої вулиці, нового будинку, покращують недосконалі зображення, прикріпляють фото, фотосфери, фототури для приємного сприймання усіх людей свого рідного краю.
Спільнота картографів в Україні - об'єднання людей, які вдосконалюють Google Карти й роблять це високопрофесійно. Спільнота картографів GMM Ukraine внесла мільйони змін на Карти Google в Україні. Завдяки спільноті на карті з'явилися цілі міста та села.  На окремому сайті волонтери-картографи  створили досконалі детальні інструкції українською.
Окрім спільної офіційної? є ще й такі об'єднання картографів:
Картографи Херсонської області
Картографи Закарпаття

Панорами України - спільнота любителів створювати панорами з хештегом  #photosphereukraine
Світова спільнота картографів.

Довідка для картографів-початківців

Google Developers Groups 


Cпільнота цих творчих людей - розробників, програмістів з'явилась раніше за всіх. Українські групи GDG представлені неабиякою командою, наприклад, спільнота Розробників Одеси.


Google Business Groups


GBGs - групи бізнесменів, незалежні громадські об'єднання, які зацікавлені, щоб дізнатися як стати більш успішним у використанні Інтернету для свого бізнесу. Наших бізнесменів поки що на карті не позначили. (((

Є пропозиція створити карту освітніх спільнот України. Знаю таких кілька:
Математики Вінничини, Інформатики Миколаївщини...

Які українські освітні спільноти вам відомі, або, можливо, й створені вами?