10.11.08

Останній модуль

Згадуючи Ніну Петрівну, завжди уявляю собі піраміду (таку як 3 Хеопса разом), тільки перевернуту гострим кінцем донизу. Найперший цеглик в ній - то і є Ніна Петрівна, яка тримає на собі, звичайно, не тільки Айорн. Я дуже вдячна, Вам, Ніно Петрівно, всіх тьюторам, авторам змістовних неперевершених інструкцій, розробка яких - це їх творчість.
Знаючи їх зайнятість, я щиро дякую за надану мені можливість навчатись, за увагу та терпіння.
Уявляю себе шукачем перлин, який після довгого занурення виринає з глибин, тримаючи перлину в руках, із щасливою посмішкою? Останній модуль, до якого готувались заздалегідь, виявився найприємнішим. Альбомів у мене уже декілька і вони постійно поповнюються. Мене дуже захоплює збирання і робота з фото.
На кожному модулі - нові знання, безперечно.
Модуль 1 - багато про ТС проекти
Модуль 2 - нові погляди на діяльність учнів в проектах
Молуль 3 - спільна робота в Bubble.us
Модуль 4 - персональний пошук та розміщення відео в блозі
Модуль 5 - RSS в Google REader (ох і модуль - незабутній, "Війна з Rеaderом", так назву його). Під час створення вирішила, що ніколи не скористуюсь послугою цього сервісу. А сьогодні так гарно - відкрила - і всі зміни бачу відразу. Прям чарівне люстерко. Вчора і з мобільного закортіло передивитись...
Модуль 6 - так дратувало, що фото в альбомі стають не в хронологічному порядку. А їх, виявляється, можна сортувати, що я вчора з радістю й зробила.
Мрію, щоб робота в Айорні дарувала ще не одну таку перлину.